top of page
Пошук

Зустріч з Президентом Міжнародної академії захисту прав людини, Юрієм Гордієнко: Обговорення Планів та Вражень від Здійсненої Роботи

Під час нещодавньої зустрічі представників Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області та Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR) з Президентом Міжнародної академії захисту прав людини, Юрієм Гордієнко, обговорювалися важливі питання та досягнення, здійснені на користь громадян України.


Зустріч відбулася в атмосфері теплоти та плідної дискусії, де стали обговорюватися не лише враження від минулого спільного досвіду, але й майбутні плани та перспективи співпраці між організаціями.


Представники Координаційного штабу висловили свою вдячність за вагому роботу, яку Міжнародна академія захисту прав людини проводить в Україні та особливо на Харківщині.

Було наголошено на важливості взаємодії та спільних зусиль у розв'язання актуальних проблем, пов'язаних з правами людини та розвитком громад.

Юрій Гордієнко, як Президент Міжнародної академії захисту прав людини та Дипломат Міжнародної дипломатичної місії ОБСЄ в Україні, поділився своїм баченням щодо подальших ініціатив та можливостей для спільної роботи. Його здібності та патріотизм України вразили представників благодійного фонду та координаційного штабу.


"Ми віримо, що наша спільна робота може призвести до конкретних позитивних змін у житті громадян, покращити ситуацію з правами людини та сприяти сталому розвитку нашого суспільства", - зазначив представник Координаційного штабу та Директор Благодійного фонду "Джерело Відродження" Сергій Жук

Ця зустріч стала ще одним кроком до будівництва плідної співпраці та обміну ідеями між організаціями, які працюють на благо громадян України. У подальших планах - спільні проєкти та ініціативи, спрямовані на підвищення якості життя та захист прав людини.


Об'єднані зусилля та взаєморозуміння представників різних громадських та благодійних організацій стають важливим кроком у напрямку побудови сильного, справедливого та процвітаючого суспільства.Comments


bottom of page