top of page
Пошук

Зустріч з ЛОК - Львівський Оборонний Кластер у Харкові, в офісі CFSR

Команда CFSR зустрілися з друзями та надійними партнерами командою ЛОК - Львівський Оборонний Кластер у Харкові, в офісі «Благодійного Фонду «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» (CFSR). Подякували друзям за отримані для спеціального підрозділу Kraken засоби індивідуального захисту - бронежилети, які команда CFSR разом з Єпископом Митрофаном Православної Церкви України доставили та передали нашим захисникам.

Керівництву ЛОК Максиму Плєхову та Юрію Федорову було передано від командування спецпідрозділу ПОДЯКИ за допомогу і вагомий внесок у спільну перемогу.


Обговорено результати співпраці в рамках роботи з Координаційним штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, що активно триває, зокрема і з перших днів війни.

Також було обговорено можливість і потреби в засобах індивідуального захисту для діточок, яких Евакуаційна гуманітарна місія CFSR вивозе з небезпечних територій України до західних областей.


"Ми вдячні нашим друзям, за надання допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту для волонтерів Фонду, що працюють на небезпечних деокупованих територіях Харківщини." подякував представникам ЛОК, Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


bottom of page