top of page
Пошук

Зміцнення розуміння гендеру та захисту в Україні: Сесія міжвідомчих експертів з участю CFSR

Члени Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR) прийняли участь у сесії, яку провили команда міжвідомчих експертів, яка включала Analee Pepper - старшого радника Гуманітарної Координаторки ООН в Україні з гендерних питань, Sofia Canovas Pereda - старшого радника Гуманітарної Координаторки ООН в Україні з питань захисту від сексуальної експлуатації та насильства.

Провели важливу сесію з метою зміцнення та оновлення розуміння основних принципів і понять, пов'язаних з гендером й захистом від сексуальної експлуатації та насильства.


Під час сесії учасники мали можливість обмінятися найкращими практиками та набутими уроками, а також вирішувати виклики, пов'язані з виконанням вимог донорів.


Представники різних організацій та членів Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR) брали активну участь у дискусіях та взаємному вивченні підходів, що допоможе їм більш успішно застосовувати набуті знання у своїй повсякденній роботі. Загальна атмосфера на зустрічі була позитивною, і учасники високо оцінили співпрацю та обмін ідеями між різними організаціями.

Сесія виявилася важливим форумом для покращення усвідомлення та розуміння питань гендеру, захисту від сексуальної експлуатації та насильства, і сприятиме подальшому зміцненню роботи організацій у цих сферах.


Завершуючи сесію, учасники висловлюють вдячність Аналі Пеппер та Софії Кановас Переді за їхній професіоналізм і сприяння в розвитку знань і практик у гуманітарних питаннях. Також, зважаючи на позитивний результат зустрічі, створюються плани на подальші спільні ініціативи та зустрічі для покращення гуманітарної допомоги в Україні.Comments


bottom of page