top of page
Пошук

Зараз ми потрібні там, де найбільше постраждали будинки та мешканці від обстрілів і окупації.

Вантаж з гуманітарною допомогою від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агентство ООН з міграції, до Харківської області, на территорию Роганської територіальної громади у Смт. Мала Рогань, було в чергове доставлено командою CFSR, до тих мешканців, що не були охоплені у попередні рази.


Цього разу приїхали на іншу ділянку селища, де найбільше постраждали будинки та мешканці від окупації, де було майже все розбито і зруйноване та ще й пограбовоно. Багато спілкувалися з людьми, чули проблеми та намагаємось знайти шляхи їх вирішення, вже сьогодні та у ближчому майбутньому.


За словами, уповноваженого представника CFSR у Роганській ОТГ Андрія Караченцева, проведення моніторингу проблем цих місць та потреб мешканців, дає нам та нашим партнерам можливість, якісніше формувати пакет першочергової допомоги, виходячи з можливостей.


Ми дуже вдячні нашим партнерам - Міжнародної організації з міграції (МОМ) та донорам, які допомагають нам підтримувати постраждалих від війни українців, EU Civil Protection & Humanitarian Aid, European Union in Ukraine, USAID - US Agency for International Development, USAID Ukraine - USAID Україна, USAID's Bureau for Humanitarian Assistance, the Ukgjraine Humanitarian Fund, Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine, the Central Emergency Response Fund (CERF), Embassy of Canada to UkraineCanada’s International Development – Global Affairs Canada, Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.


Comentarios


bottom of page