top of page
Пошук

Забезпечення захисників - крок до перемоги!

Команда «Благодійного Фонду «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» (CFSR) висловлює щиру вдячність ЛОК - Львівському Оборонному Кластеру, що надали 400 бронежилетів для захисників та захисниць на Харківщині, які стійко боронять Україну!


За підтримки пана Івана Осташевського зі Львова, Команда CFSR разом з Єпископом Митрофаном Православної Церкви України, доставили, посвятили та передали засоби індивідуального захисту до військових Харкова, а саме Спеціальному підрозділу Kraken.

"Дуже дякую нашим друзям та надійним партнерам ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за надійні засоби індивідуального захисту, пану Urmas Sõõrumaa і компанії Forus Eesti з Естонії, що забезпечують Місію надійним та містким транспортом Mercedes-Benz Vito та спорядженням. Колегам - Координаційному штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, що поряд з перших днів війни.
Окрема велика вдячність ВП “Вокзал станції Львів” філії “Вокзальна компанія” Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia Роману Сенишину та працівникам Михайлу Криворука і Марії Макаруха. Також Харківську Вагонну Дільницю філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександру Брикову, Євгену Масляному та Мірошниченко Тетяні. Співробітникам Залізничного відділку 1 ЛРУП 2 Поліції Львівської області, які охороняли та допомагали носити цінний вантаж.
Українцям, що перебували на вокзалі у Львові, навіть підлітки, щоб не затримувати потяг, допомагали носити та завантажити у вагон броню для своїх захисників на Харківщині". - Подякував Директор БО «Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.

bottom of page