top of page
Пошук

Евакуаційні заходи: спільна реакція на виклик війни

Велика біль за долю людей та тварин, внутрішнє приємне хвилювання від результатів якісного виконання свого обов'язку — такі різні емоції завжди супроводжують евакуаційні заходи. Це період, коли кожен зусиллями рухається вперед заради безпеки і допомоги тим, хто потребує.

Загальна згуртованість волонтерського та благодійного середовища разом із владою завжди стає опорою в боротьбі з викликами війни та страхітливими подіями. Лише разом ми здатні подолати будь-які труднощі.


Команда Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR) та Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області щиро вдячні міжнародним та вітчизняним партнерам за своєчасну допомогу в часи великих випробувань.

Щиро дякуємо колегам за надзвичайно важку роботу: Координаційному гуманітарному центру та його очільнику Євгену Коляді, а також керівництву та підрозділам Харківської обласної військової адміністрації, зокрема Олегу Синєгубову та Віті Ковальській, а також Євгену Іванову. Не можемо не відзначити вагомий внесок у евакуацію населення від Сергія Лободенка та Тамаза Гамбарашвілі. Бажаємо скорого одужання Тамазу після отриманого поранення від російських обстрілів.


Команда CFSR завжди ВДЯЧНІ партнерам Libereco - Partnership for Human Rights Gigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR на початку весни 2022 року надійні комфортні автобуси для здійснення завдань Гуманітарної місії, зокрема й евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги тощо. Також дякуємо нашим Естонським друзям, а саме засновнику US Invest, Forus Eesti, Rotermann, Forus Taxi Estonia тощо пану Urmas Sõõrumaa, що також у 2022 році забезпечили нашу Команду надійними повнопривідними мікроавтобусами.

תגובות


bottom of page