top of page
Пошук

Евакуаційні заходи для збереження майна Шевченківського дитячого будинку-інтернату


В ці важкі для нашої країни часи, згуртованість та співпраця між різними суб’єктами набуває особливої ваги, забезпечуючи своєчасне та чітке виконання необхідних заходів. Одним з таких важливих заходів стала евакуація майна Шевченківського дитячого будинку-інтернату в більш безпечну локацію.


Ця евакуація стала можливою завдяки тісній співпраці з Харківською обласною військовою адміністрацією (ХОВА) та численними іншими організаціями. За дорученням заступниці начальника ХОВА, Команда Благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) та Координаційний штаб Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області здійснили перевезення майна до іншого закладу.


До віроломного повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну, Шевченківський дитячий будинок-інтернат був однією з найкращих стаціонарних соціально-медичних установ. Заклад призначався для постійного (понад шість місяців) проживання дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років та осіб з інвалідністю віком до 35 років з порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами.

Тут дітям надавали сторонній догляд, побутове обслуговування, медичну допомогу, освітні послуги та комплекс реабілітаційних заходів. Це була установа, де діти отримували необхідну підтримку та увагу, незалежно від наявності осіб, зобов’язаних згідно із законом їх утримувати.


Персонал закладу завжди вирізнявся своєю наполегливою працею, яка відчувалася в стінах будинку-інтернату і, головне, в посмішках вихованців. Під час евакуації ці люди також продемонстрували високу відданість своїй справі, допомагаючи забезпечити збереження майна та безпеку дітей.Opmerkingen


bottom of page