top of page
Пошук

"ДІЯ" та CFSR з Дітьми відвідали Державну Пожежно-Рятувальну Частину до дня рятівника


Цього року, до Дня Рятівника, Державна служба з надзвичайних ситуацій України отримала особливих гостей. Мета цієї події була надзвичайно важливою - познайомити молодших поколінь з професією рятувальника та показати їм, як працюють справжні герої, які готові йти на ризик, щоб захистити і врятувати інших.

Діти та їхні батьки відвідали Державну пожежно-рятувальну частину № 17 Шевченківського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області. , де їх чекав насправді захоплюючий день. Перш ніж зануритися в майстер-класи та практичні вправи, діти отримали коротку лекцію про історію та важливість роботи рятувальників у суспільстві.


Однак головний акцент був зроблений на практичний досвід. Діти мали можливість оглянути пожежну техніку та обладнання, яке використовують рятувальники під час ліквідації пожеж. Вони вивчали, як користуватися пожежними рукавами та іншими засобами для гасіння пожежі.


По завершенню теоретичної частини програми, діти були запрошені до практичного тренінгу. Вони отримали можливість самі спробувати себе в ролі рятувальників, що використовували пожежну техніку. Для багатьох дітей це був найцікавіший момент дня, коли вони відчули себе насправді справжніми героями.


Акція була організована завдяки спільним зусиллям ГО "Спільноти небайдужих "ДІЯ", Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR), та Головного управління ДСНС України у Харківській області. Представники цих організацій вклали великий робочий потік в організацію та проведення події, щоб зробити її яскравою та запам'ятовуваною для дітей.


Відвідання Державної пожежно-рятувальної частини стало не лише нагадуванням про важливість роботи рятувальників у нашому суспільстві, але і надихнуло молодше покоління на думку про те, якими героями вони можуть стати у майбутньому. Безперечно, ця подія залишить глибокий відбиток в серцях дітей і надихне їх до великих досягнень.
Comments


bottom of page