top of page
Пошук

Діти Шевченківської громади відвідали Харківський зоологічний парк завдяки спільним зусиллям

Благодійна організація "Благодійний Фонд "Джерело Відродження" (CFSR) разом з благодійними організаціями, такими як "Координаційний гуманітарний центр", "БО Eventroom", БО БФ «Незламний Харків», БО БФ "Світ України", Центр розвитку громадянського суспільства, Nova Ukraine та БО БФ "Червона калина", організували для дітей з Шевченківської громади Куп'янського району відпочинок.


Ця ініціатива організаторів надала можливість дітям з Шевченківської громади відвідати Харківський зоологічний парк. Під час екскурсії діти мали можливість познайомитися з різноманітними мешканцями парку, дізнатися багато цікавого про світ фауни та взяти участь в захопливому квесті, за який їм були вручені подарунки. В кінці дня на дітей очікував смачний обід, а потім їх відвезли додому з відмінним настроєм.


Організація екскурсії в зоопарку була результатом співпраці Харківської обласної військової адміністрації, Шевченківської селищної військової адміністрації Куп'янського району та благодійних організацій.


Окремо вдячні Libereco - Partnership for Human RightsGigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR надійні автобуси Mercedes-Benz Trucks and Buses SA для евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги і підтримують нашу роботу зараз навіть для таких приємних заходів.


Comments


bottom of page