top of page
Пошук

Діти України: Танцювальна спільнота Хмельницького та Харкова об'єднала красу та енергію


У неділю, 24 вересня, Хмельницький Палац Творчості Дітей та Юнацтва став ареною для надзвичайної події - спільного концерту дитячих танцювальних колективів з Хмельницького та Харкова. Це захопливе танцювальне свято відбулося в рамках творчого проєкту під назвою "ДІТИ УКРАЇНИ", який об'єднав обдаровані колективи з різних міст для спільного виступу.


Іван Гуреєв, керівник ансамблю "ПОДОЛЯНЧИК", та Сергій Качуринець, відповідальний за дитячу студію "КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ", запросили до Хмельницького видатний танцювальний колектив з Харкова - "ARIRA", який представляють Наталія Бедіч та Олексій Дендеберя.


Концерт, що відбувся, залишив усіх глядачів враженими і в захваті. Усі присутні мали унікальну можливість насолодитися талантом та енергією дітей, які виходили на сцену, щоб подарувати неймовірні виступи. Танцювальні номери були яскравими та емоційними, а атмосфера концерту наповнена позитивом та взаєморозумінням.


Захід став чудовою можливістю для молодих артистів з різних куточків України об'єднатися в один спільний танцювальний рух. Діти не лише представили вражаючі виступи, а й змогли поділитися своїм талантом та досвідом з іншими.

Ця подія набула особливого значення в умовах сучасних викликів, які ставляться перед Українським народом. Вона стала яскравим прикладом того, як талановиті діти можуть об'єднатися, щоб подарувати враження та надихати інших. Танцювальна культура України виявилася не лише різноманітною, але й єдина в своїй красі та емоційності.


Організатори події висловлюють подяку всім учасникам, глядачам та підтримці, яка допомогла зробити цей концерт незабутнім. Спільний танцювальний проєкт "ДІТИ УКРАЇНИ" став важливою кроком у розвитку танцювальної культури та обміну творчим досвідом серед юних талантів України.


Дякуємо Libereco - Partnership for Human Rights та Gigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR на початку весни 2022 року надійні автобуси для виконання Гуманітарої місії.

Велика вдячність волонтерам - Членам CFSR які забезпечили супровід , безпеку та комфорт у дорозі : водію Вячеславу Подбельскому та Координаторці гуманітарних проектів та соціальної реабілітації, членкині Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області Юлію Шавріну .

Comments


bottom of page