top of page
Пошук

Другий Харківський продовольчий форум: виклики, перспективи та шляхи до продовольчої безпеки

18 квітня 2024 року в V.N. Karazin Kharkiv National University в безпечному просторі Єрмілов Центру відбувся Другий Харківський продовольчий форум!


Цього року тема форуму була наступною: “Харків на шляху до продовольчої безпеки: виклики, ризики, перспективи їх подолання”. Наш цьогорічний захід об'єднав майже 200 учасників, які доєдналися до форуму і офлайн, і онлайн. Форум був організований харківською командою проєкту Fusilli, а також нашими партнерами та співорганізаторами форуму: Кластером продовольчої безпеки та засобів до існування / Food Security and Livelihood Cluster (FSLC), Координаційний гуманітарний центр, Благодійний фонд «Джерело Відродження» та Харківська Міська Рада.


Цього року спікерами та спікерками форуму виступили представники міжнародних та українських організацій, органів місцевої та державної влади, громадських, волонтерських організацій і благодійних фондів, наукова та академічна спільнота. На форумі розглядалися питання, які пов'язані з продовольчою безпекою в регіоні, засобами до існування, розмінуванням с/г земель, місцевою продовольчою політикою, питаннями оподаткування та держпродспоживнагляду, екологічною ситуацією в регіоні та повторним використанням речей, наданням кредитів та відкриття нових підприємств продовольчої сфери, гуманітарною політикою і програмами розвитку тощо.


У наступних дописах ми більш детально розповімо про наших крутезних спікерів і спікерок та їхні виступи, щоби максимально поділитися результатами нашого форуму і розповсюдити ті напрацювання і проєкти, які вони представили.


Окрема вдячність Центру зв'язків з громадськістю та Університетська медіастудія за технічний супровід нашого форуму, а також YermilovCentre за гостинність та надання крутої і безпечної локації для проведення нашого форуму. Тримаймось та продовжуємо підтримувати продовольчу безпеку в місті Харкові та регіоні!

Comments


bottom of page