top of page
Пошук

До Старосалтівської ОТГ, IOM Ukraine разом з CFSR доставили допомогу мешканцям.

Від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агенство ООН з міграції, допомогу CFSR разом з ГО «Громада Харкова», нещодавно було доставлено, мешканцям Старосалтівської Територіальної Громади у Харківській області.


Всю координацію маршруту, на небезпечні території та розповсюдження гуманітарної допомоги місцевим мешканцям, які її в край потребували, було організовано разом з Поліцейськими офіцерами громади в Харківській області та Уповноваженим представником CFSR по Старосалтівській ОТГ Олександром Бойко , який є Депутатом Старосалтівської селищної ради.


Гуманітарний вантаж з Харкова, у цілях безпеки та збереження допомоги, з великої не маневреної вантажівки, перевантажували у деокупованому селищі Шестакова, у більш зручним транспортом, потім бусом та легковиками розвозили по території до людей.


На території цієї Громади, не зважаючи на активні бойові дії та часткову окупацію, залишається багато мешканців. Громада все ще знаходиться під постійними обстрілами та багато селищь під окупацією. Майже вся важлива інфраструктура, що забезпечує життєдіяльність критично пошкоджена. Ми намагатимемося й далі розповсюджувати допомогу мешканцям Громади, що її потребують.


Ми дуже вдячні нашим партнерам - Міжнародної організації з міграції (МОМ) та донорам, які допомагають нам підтримувати постраждалих від війни українців, EU Civil Protection & Humanitarian Aid, European Union in Ukraine, USAID - US Agency for International Development, USAID Ukraine - USAID Україна, USAID's Bureau for Humanitarian Assistance, the Ukgjraine Humanitarian Fund, Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine, the Central Emergency Response Fund (CERF), Embassy of Canada to UkraineCanada’s International Development – Global Affairs Canada, Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.
bottom of page