top of page
Пошук

До пункту НЕЗЛАМНОСТІ Роганської громади на Харківщині CFSR передали допомогу від своїх партнерів

В рамках роботи Координаційного Штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) разом з представниками ПОГ СВГ ВП ХРУП - 2 Поліції Харківської області та Віталієм Момотом знову доставили гуманітарну допомогу до Роганської селищної ради.


Цього разу речі були передані для роботи місцевого Пункту НЕЗЛАМНОСТІ та для потреб внутрішньо переміщених осіб (біженців) та місцевого населення, зокрема й для дітей.


Команда CFSR щиро вдячна керівництву Харківської обласної військової адміністрації та Харківській обласній раді й правоохоронцям за їхню допомогу та підтримку.


Але передусім, хочемо подякувати друзям та партнерам - БФ Надії Вовк "Берегиня", Жіночий рух "ЗА Майбутнє" та компанії Nestlé, які активно допомагають Харківщині. Дякуємо їм за надану гуманітарну допомогу і підтримку нашої Гуманітарної місії.


Сергій Жук, директор Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR), висловив свою щирі подяку та вдячність пану Urmas Sõõrumaa з Estonia засновнику компаній US Invest та Forus Eesti. за важливу технічну допомогу місткими Mercedes-Benz Vito, які він надав Фонду.

Comments


bottom of page