top of page
Пошук

До Балаклії Ізюмського району, від Americares передали ліки CFSR

Чергову Гуманітарну допомогу ліків до медичних закладів Харківщини, передав Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) від своїх партнерів Глобальної організації Americares Foundation зі США.


Команда CFSR разом з поліцейськими Харківщини доставили вантаж медикаментів до міста Балаклія Ізюмського району Харківської області, в яких дуже потребує населення деокупованого міста.


За часів російської окупації, місто було дуже пограбовано, загарбники вивезли майже все обладнання та ліки з місцевої лікарні, все решта потрощили.


Волонтери разом з керівництвом Богодухівського районного відділу поліції та місцевими правоохоронцями передали вкрай важливі та коштовні ліки у Балаклійську клінічну багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування.


"Ми вдячні нашим друзям та партнерам Americares, за швидке реагування та організацію своєчасної допомоги та моїм колегам у даному проєкті партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc., Наталії Комбеллік (Nataliia Combellick) та медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику (Victor Shaposhnyk) - сказала менеджер міжнародних проектів - координатор по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софія Жук, (Sofiia Zhuk ), співзасновниця БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження», координаторка проектів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми.

Вже найближчим часом медикаменти будуть використовуватись для збереження життя та здоров'я населення регіону та наших захисників.


"Також ми вдячні своїм партнерам, які допомогають з організацією та підтримують Гуманітарні місії CFSR -Tax service Team Kharkiv та Координаційному Штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, зокрема Артему Єфремову та Ігорю Суханову та своїм колегам Сергію Жуку, Андрію Караченцеву, Емілії Бек-Булатовій, Віктору Жуку, Василю Архіпчуку. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за вагому допомогу у вигляді повнопривідного пасажирського мікроавтобуса для евакуації населення, який вчергове прийняв участь у доставці гуманітарного вантажу на небезпечну теріторію." - Заступниця директора CFSR з адміністративно - господарської діяльності, координаторка проєктів з психологічної, фізичної реабілітації та соціальної і професійної адаптації постраждалих в наслідок війни. Катерина Мельникова.

Поліція Харківщини (новини)
Comments


bottom of page