top of page
Пошук

Досвід та знання від експертів: Практичні аспекти податкової звітності для Благодійних Фондів


В неперервно розвиваючомуся суспільстві громадські організації та благодійні фонди грають невід'ємну роль у вирішенні різноманітних соціальних проблем, особливо в часи війни в Україні. Проте, окрім гуманітарних зусиль, їм доводиться зіткнутися з питаннями ведення документообігу та бухгалтерського обліку. З метою надання практичних знань та допомоги у цих питаннях, відбулася зустріч з експертом у цій галузі - виконавчим директором Благодійного Організації "БФ Станція Харків", Оленою Винник.


Зустріч, спрямована на представників громадських організацій та благодійних фондів, розкрила тему податкової звітності, зосереджуючи увагу на практичних аспектах. Тема "Податкова звітність БО та ГО - практичні аспекти" виявилася вельми актуальною, адже ефективне управління фінансами та звітністю має важливе значення для збереження довіри громади та донорів.


Олена Винник, зі своїм значним досвідом та знаннями, розкрила складні аспекти податкової звітності через призму практичних ситуацій. Вона ділиться своїм багаторічним досвідом в управлінні фінансами та звітністю в рамках благодійної діяльності, що робить цей досвід набагато більш цінним для слухачів.


Благодійний Фонд "Джерело Відродження" (CFSR) в особі Заступниці Директора Катерини Мельникової та Кар'єрної радниці з питань фінансового розвитку та розкриття підприємницького потенціалу постраждалих від торгівлі людьми Юлії Шавріної взяли активну участь у заході, для підвищення кваліфікації та обміном досвіду й підняли важливі питання, пов'язані з фінансовим розвитком та підтримкою громадських ініціатив.

На зустрічі були висвітлені такі питання:

  1. Звітність для організацій неурядового сектору: Основні аспекти та вимоги щодо звітності, які повинні дотримуватися громадськими організаціями та благодійними фондами.

  2. Акцент на практику: Експерт розкрив практичні ситуації та приклади, які можуть виникнути у процесі ведення звітності та бухгалтерського обліку.

  3. Взаємодія з органами державного управління: Рекомендації щодо ефективної взаємодії з податковими та митними органами.

Зустріч стала чудовою нагодою для обміну досвідом, розкриття нюансів та практичних підходів у сфері податкової звітності, а також зміцнення співпраці між різними громадськими ініціативами та благодійними фондами.
Comments


bottom of page