top of page
Пошук

Допомога для Шевченково: CFSR та Americares підтримують медичний заклад

"Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) та Americares Foundation забезпечують гуманітарну допомогу для Шевченківської центральної районної лікарні"


Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) передав обширний гуманітарний вантаж до звільненого селища Шевченкове, яке протягом кількох місяців перебувало під окупацією російських військових.

Цей вантаж включав коштовні медикаменти, шовні матеріали, необхідний допоміжний інвентар для медичного закладу, а також гігієнічні набори для багатодітних сімей співробітників закладу.

Ця благодійна допомога була надана Фондом у співпраці з глобальною організацією Americares Foundation зі Сполучених Штатів Америки.


Всі ці цінності та матеріали були передані у Комунальне некомерційне підприємство «Шевченківська центральна районна лікарня», яка знаходиться в Шевченківському районі Харківської області. Ця допомога допоможе лікарні надавати якісну медичну допомогу та забезпечити необхідні ресурси для піклування про здоров'я мешканців селища Шевченкове, які страждали від окупації та конфлікту.


Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) висловлює щиру подяку своїм друзям та партнерам, які активно підтримують гуманітарну місію CFSR на Харківщині. Особлива вдячність висловлюється Americares Foundation за надану значну допомогу в умовах бойових дій на деокупованих територіях, де виникають потреби у медичних препаратах, засобах гігієни та іншій медичній підтримці та дякуємо за підтримку та співпрацю, з перших днів війни, керівництву Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову, Віти Ковальської, Євгену Іванову, Харківській обласнній раді Тетяні Єгорової Луценко, Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максиму Хаустову.


"Команда CFSR дуже вдячна Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт -Керівник польової групи-реагування в Україні W. Jake Wheeler, партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику та менеджеру міжнародних проєктів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук у США. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за забезпечення нас надійним транспортом Mercedes-Benz Vito " - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


Comments


bottom of page