top of page
Пошук

Гуманітарна допомога для "Дергачівської Центральної лікарні": спільні зусилля CFSR та Americares

CFSR, спільно з Координаційним Штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, виконали значну роль у наданні допомоги комунальному некомерційному підприємству "Дергачівська Центральна лікарня" у місті Дергачі, Харківська область.


Місто Дергачі, розташоване в Харківській області, серйозно постраждало внаслідок збройної агресії російської федерації у Харківському регіоні. Військові дії призвели до зруйнування багатьох об'єктів інфраструктури, включаючи житлові будинки, і супроводилися великою кількістю жертв та поранених серед місцевих жителів.


У рамках проєкту CFSR були передані цінні медичні препарати для закладу та гігієнічні набори для багатодітних сімей, що працюють у закладі. "Дергачівська Центральна лікарня" регулярно приймає пацієнтів з різними випадками, включаючи тяжкі поранення, спричинені залишками вибухових предметів.


CFSR виявила підтримку, передаючи медичні препарати від Americares Foundation до лікарні. Це стало частиною гуманітарного проєкту, який має на меті надання допомоги постраждалим внаслідок війни.

Фонд продовжує надавати підтримку медичним закладам у районах, що постраждали від війни, на територіях, що звільнені від окупації чи були в зоні бойових дій.


Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) висловлює щиру подяку своїм друзям та партнерам, які активно підтримують гуманітарну місію CFSR на Харківщині. Особлива вдячність висловлюється Americares Foundation за надану значну допомогу в умовах бойових дій на деокупованих територіях, де виникають потреби у медичних препаратах, засобах гігієни та іншій медичній підтримці та дякуємо за підтримку та співпрацю, з перших днів війни, керівництву Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову, Віти Ковальської, Євгену Іванову, Харківській обласнній раді Тетяні Єгорової Луценко, Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максиму Хаустову й Першему заступнику начальника Харківської районної військової адміністрації Володимиру Усову.


"Команда CFSR дуже вдячна Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт -Керівник польової групи-реагування в Україні W. Jake Wheeler, партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику та менеджеру міжнародних проєктів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук у США. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за надійні, комфортні та місткі Mercedes-Benz Vito" - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


Comments


bottom of page