top of page
Пошук

Громада Куп'янська: Незламна Сила та Співпраця в Боротьбі за Відродження та Мир

Упродовж останніх двох років Куп'янська громада пережила неймовірні випробування, які зробили цей період довжиною в життя. Кожен день став викликом, але громада виявилася незламною, об'єднаною і готовою долати всі труднощі на шляху до своєї мети та мрій на довге майбутнє.


Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR), спільно з Координаційним гуманітарним центром, працюючи разом з Громадською радою при Головному управлінні Державної податкової служби у Харківській області, підводить підсумки своєї роботи за останні півтора роки. У результаті зустрічі були підписані ряд Угод про співпрацю в різних напрямках діяльності.


Зокрема, БФ "Джерело Відродження" встановили тісну співпрацю з Куп'янською Міською Військовою Адміністрацією. Ця співпраця є важливим етапом у забезпеченні гуманітарної допомоги та підтримки місцевого населення, особливо в умовах постійних обстрілів російських терористів.


Куп'янська громада, яка перебуває під загрозою обстрілів та вторгнення, демонструє неймовірну силу та стійкість. Навіть при масованих ударах по критичній інфраструктурі, школах, лікарнях та житлових будинках, місцеві мешканці виявляють незламність та віру у свій край.


На зустрічі, яка сталася нещодавно, керівники й члени CFSR та членкіня БО "Координаційний гуманітарний центр", отримали високу Відзнаку від начальника Куп'янської міської військової адміністрації, Андрія Беседіна. Це визнання було висловлено у знак подяки за плідну співпрацю та надану допомогу в умовах військової агресії російської федерації проти України.


У свою чергу, CFSR висловили щирі Подяки  в особі керівника Купʼянської МВА Андрія Беседіна та його заступників, які допомагають у гуманітарних місіях. Кожна отримана відзнака стає виразом вдячності за цю важливу допомогу.


Окрема вдячність виражена керівництву Харківської обласної військової адміністрації та місцевій владі за їхню всебічну підтримку. Спільно, рука об руку, громада і партнери працюють над тим, щоб забезпечити мир та процвітання для України.


Ці взаємовідносини є світлим прикладом того, як громада, незважаючи на труднощі, зберігає єдність та визначеність у своєму шляху до перемоги та відродження. Разом до перемоги заради миру та процвітання України!


Commentaires


bottom of page