top of page
Пошук

В CFSR, кожен на своєму місці наближає НАШУ ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ

Команда CFSR вдячна Георгію та Тетяні Мельниковим, які в домашніх умовах виготовили більше сотні окопних свічок для наших воїнів. Вже в ці дні, разом з іншою допомогою свічки надходять на передову. Така свічка дає менше світла, та горить довше ніж звичайна. Окопні свічки стають в нагоді, коли треба підсушити одяг, зігріти руки, зробити каву, розігріти банку тушкованки та перекусити. Військові розповідають, що таку свічку можна використовувати не тільки в окопі, а й трохи далі на відстані, аби бачити, хто зайшов, а хто не зайшов у темну пору доби. Ліхтариком у такому випадку не користуються, бо його видно здалеку та він демаскує позиції.

"Дуже пишаюсь тим, що волонтерам команди БФ "Джерело Відродження"(CFSR) допомагають їх родини та друзі. Разом ми змогли придбати парафін, організувати процес виготовлення та зробити окопні свічки для наших Героїв на передовій.
Дякую всім хто долучився до виготовлення окопних свічок для захисників та захисниць України."- Підкреслила Заступниця директора CFSR Катерина Мельникова.bottom of page