top of page
Пошук

Вітання з З НОВИМ РОКОМ та Різдвяними Святами від Команди CFSR

З НОВИМ РОКОМ та Різдвяними Святами! Дорогі мої земляки, Українці! Для всіх нас рік, що минає, є трагічним, і водночас вирішальним для остаточного утворення Величної Української Нації!

Впевнений, кожен відповідальний Українець, де б він не був , зробив все, що від нього залежить, для нашої спільної ПЕРЕМОГИ


Я дуже вдячний нашим надійним партнерам, з ким з перших днів війни пліч-о-пліч працюємо заради стабільності та добробуту України. Заради МИРУ !


Нашим партнерам за значну гуманітарну допомогу: IOM Ukraine _ IOM - UN Migration - Міжнародній Організації з Міграції - агенству ООН, глобальній огрганізації Americares зі США, Німецькій інвестиційній компанії Gigahertz Ventures - пану Stefan Schandera, нашим Естонським друзям, зокрема пану Urmas Sõõrumaa - Forus Eesti, Rotermanni Kvartal, Жіночий рух "ЗА Майбутнє" Ірині Сусловій, Вікторії Чорногор та БФ Надії Вовк "Берегиня" Надії Вовк, Іллі Яніцькому, Катерині Мацієвській і багатьом іншим.


Наша велика вдячність ЛОК - Львівський Оборонний Кластер - Юрію Федорову та Максиму Плєхову за надані бронежилети нашій команді, яка працює на небезпечних територіях.


Друзі, прийміть найщиріші привітання від БФ "Джерело Відродження" - CFSR !

Нехай нарешті в наші домівки та серця повернеться МИР, злагода та спокій!


З НОВИМ РОКОМ !


СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!Comments


bottom of page