top of page
Пошук

Вітання з З НОВИМ РОКОМ та Різдвяними Святами від Команди CFSR

З НОВИМ РОКОМ та Різдвяними Святами! Дорогі мої земляки, Українці! Для всіх нас рік, що минає, є трагічним, і водночас вирішальним для остаточного утворення Величної Української Нації!

Впевнений, кожен відповідальний Українець, де б він не був , зробив все, що від нього залежить, для нашої спільної ПЕРЕМОГИ


Я дуже вдячний нашим надійним партнерам, з ким з перших днів війни пліч-о-пліч працюємо заради стабільності та добробуту України. Заради МИРУ !


Перш за все, я дякую Керівництву Харківської обласної державної адміністрації Олегу Синєгубову, Віті Ковальській, Євгену Іванову, Роману Семенухі, Олександру Скакуну, Михайлу Харнаму та Вікторії Белявцевій, Харьківської та Львівської обласних рад Тетяні Єгоровій Луценко, Людмилі Немикіній та Ірині Гримак , правоохоронцям Володимиру Тимошко, та військовим за плідну співпрацю та підтримку.

Нашим партнерам за значну гуманітарну допомогу: IOM Ukraine _ IOM - UN Migration - Міжнародній Організації з Міграції - агенству ООН, глобальній огрганізації Americares зі США, Німецькій інвестиційній компанії Gigahertz Ventures - пану Stefan Schandera, нашим Естонським друзям, зокрема пану Urmas Sõõrumaa - Forus Eesti, Rotermanni Kvartal, Жіночий рух "ЗА Майбутнє" Ірині Сусловій, Вікторії Чорногор та БФ Надії Вовк "Берегиня" Надії Вовк, Іллі Яніцькому, Катерині Мацієвській і багатьом іншим.


Наша велика вдячність ЛОК - Львівський Оборонний Кластер - Юрію Федорову та Максиму Плєхову за надані бронежилети нашій команді, яка працює на небезпечних територіях.


Друзі, прийміть найщиріші привітання від БФ "Джерело Відродження" - CFSR !

Нехай нарешті в наші домівки та серця повернеться МИР, злагода та спокій!


З НОВИМ РОКОМ !


СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!