top of page
Пошук

Від Americares Inc., CFSR отримали черговий вантаж ліків для медичних закладів

2 Листопада прибув черговий гуманітарний вантаж медичного призначення від Americares Foundation, Inc., зі Сполучених Штатів Америки у Харків. Вантажі, що надходять до CFSR від партнерів, передаються до медичних закладів Харківської області.


На Харківщині ліків завжди не вистачає, зокрема враховуючи важкий осінньо-зимовий період, що наближається для Українців. Потрібні всі медикаменти, які необхідні при лікуванні, будь то екстрена допомога чи реабілітація хворих та поранених.

"Ми вдячні нашим друзям та партнерам Americares, за швидке реагування та організацію своєчасної допомоги та моїм колегам у даному проєкті партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік (Nataliia Combellick) та медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику (Victor Shaposhnyk) - сказала менеджер міжнародних проєктів - координатор по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софія Жук, (Sofiia Zhuk ), співзасновниця БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження», координаторка проєктів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми.


תגובות


bottom of page