top of page
Пошук

Взаємодія рад ВПО Харківської області для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб

 У Харківській області продовжується активна робота з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 30 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Ради з питань ВПО при Харківській обласній військовій адміністрації, в якому прийняли участь член Ради Благодійній Фонд "Джерело Відродження" (CFSR), представники рад ВПО, утворених при РВА та органах місцевого самоврядування.

Під час обговорення були розглянуті результати оцінки потреб внутрішньо переміщених осіб у регіоні та ефективні механізми їх задоволення.

Особлива увага була приділена налагодженню партнерських відносин між утвореними радами з питань ВПО з метою забезпечення реалізації прав цієї вразливої категорії громадян.


Учасники засідання обговорили шляхи співпраці та обміну досвідом між радами, спрямовані на поліпшення умов для внутрішньо переміщених осіб, а також на створення більш ефективних механізмів підтримки цієї категорії населення. Важливим аспектом обговорення стали питання забезпечення життєво важливих потреб, доступу до освіти, медичних послуг та житла для внутрішньо переміщених осіб.


Ради ВПО в Харківській області визначили ключові напрямки співпраці для подальшої реалізації прав внутрішньо переміщених осіб. Це включає план спільних заходів, обмін інформацією та підтримку відповідних програм з метою поліпшення якості життя цієї важливої групи громадян.


Засідання Ради є важливим кроком у спільному зусиллі для забезпечення гідного та стабільного життя внутрішньо переміщеним особам у Харківській області.
bottom of page