top of page
Пошук

Вдячність Харківському національному педагогічному університету імені Г.С. Сковороди за якісну професійну освіту


Попри складні обставини війни, ми, випускники Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, висловлюємо глибоку вдячність за якісну професійну освіту, яку ми здобули завдяки зусиллям університету. Завдяки непересічній підтримці керівництва  ХНПУ імені Г.С. Сковороди та самовідданій праці кожного науковця Факультету соціальних і поведінкових наук, зокрема Кафедри психології та Кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки, ми змогли не тільки продовжувати навчання, але й отримати знання, що дають змогу ефективно працювати в сучасних умовах.


Особлива подяка керівництву університету, яке, незважаючи на виклики війни, забезпечило безперервний освітній процес та створило сприятливі умови для навчання. Ваші зусилля стали важливим внеском у наше професійне становлення.

Здобуті знання вже зараз дозволяють нам, команді Благодійного фонду «Джерело Відродження» (Charity Foundation Source of Revival, CFSR), ширше бачити перспективи та ефективно планувати виконання наших цілей і завдань на практиці. Ми впевнені, що з такими міцними знаннями і навичками ми зможемо ще більш успішно реалізовувати наші проєкти, спрямовані на допомогу людям, підтримку громади та сприяння соціальному розвитку.


Наша робота, як і навчання, є частиною великого спільного прагнення до перемоги, миру та процвітання України. Ми віримо, що завдяки підтримці та спільним зусиллям ми зможемо подолати всі труднощі й досягти поставлених цілей. Разом ми сильніші!


Дякуємо всім, хто був поруч, підтримував і вірив у нас. Разом до перемоги заради миру та процвітання України!Comments


bottom of page