top of page
Пошук

Важливе засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення: обговорення нагальних питань та довгострокових рішень для Харківської області

На черговому засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Харківській обласній військовій адміністрації, яке пройшло за участі Віцепрем'єр-міністерки - Міністерки Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, керівництва Харківської області - заступників начальника ХОВА Євгена Іванова, Віти Ковальської й Олени Логвинової, Облради Тетяни Єгорової Луценко, керівників в районах та міста Харків, відбувся відвертий чесний діалог, розгляд першочергових проблем та питань, негайних механізмів вирішення на зараз та на довгострокову перспективу!

Обговорили низку важливих питань щодо захисту цивільного населення нашого регіону, підготовку до осінньо-зимового періоду, а також посилення підтримки людей, що зараз евакуйовуються з гарячих точок прикордоння та в цілому підтримку ВПО.


За інформацією керівників області, вже зараз, з урахуванням ризиків, розпочинається підготовка до майбутнього опалювального сезону. Збирається оновлена інформація, щодо потреб з Територіальних Громад, аби у співпраці із міжнародними партнерами розпочати закупівлю паливної деревини вже зараз. Першочергово планується забезпечувати людей з соціально вразливої верстви населення – літніх людей, осіб з інвалідністю, родини українських захисників.

За участі представників міжнародних організацій, розглядається вирішення потреб в когенераційних установках та генераторах великої потужності для забезпечення світло- та теплопостачання в Харкові та області у випадку довготривалої відсутності світла.


Звісно всі розуміють, що водночас все вирішено не може бути, але наполеглива робота задля максимального результату триває!!!!

Зустріч відбувалася під час активної фази евакуації цивільного населення із прикордоння Харківської області, де російські окупанти посилили обстріли чи ведуть наступальні бойові дії.


У звʼязку з чим пані Ірина та керівництво області подякували волонтерам, благодійним фондам та правоохоронцям за активну участь у цьому процесі.

«Також евакуйовані люди й надалі забезпечуються усім першочергової необхідності за необхідності централізовано розселяться в місцях компактного проживання.» - зазначив головуючий Іванов Євген.


Робота триває, дякуємо піні Ірині за постійну підтримку та допомогу нашому регіону на всіх рівнях в цілому й всебічне сприяння в роботі активному громадянському суспільству.


Як Член Координаційного центру підтримки цивільного населення при Харківської ОВА та від імені Команди Координаційного штабу Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області та Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR) вдячний колегам  кожній і кожному за плідну співпрацю - Подякував Сергій Жук.Comentários


bottom of page