top of page
Пошук

БО БФ "Джерело Відродження" починає реалізацію проєкту "Укриття Куп'янщини"

Постійні мінометні, артилерійські та ракетні обстріли спричинили складну гуманітарну ситуацію у місті Куп'янськ та на його околицях. Через це БО «БФ “Джерело Відродження"» запускає проєкт «Укриття Куп'янщини» за підтримки Програми «Разом ми – Шелтер», яка виконується Фондом Східна Європа. Основний напрямок цього проєкту – надання сімейних комплектів непродовольчих товарів, які зможуть задовольнити базові потреби постраждалих. Набори включають каремати, спальні мішки, ковдри, подушки, каністри, лампи-павербанки. Ці товари сприятимуть покращенню умов та забезпеченню безпеки та більшого комфорту для перебування у бомбосховищах.

Куп'янська громада розташована на відстані всього семи кілометрів від лінії фронту. Це створює серйозні загрози безпеці та життю місцевого населення. Людям часто доводиться шукати притулок, перебувати в бомбосховищах чи підвальних приміщеннях, які не забезпечують необхідний комфорт та безпеку

«У межах нашого проєкту “Укриття Куп'янщини” 100 сімей отримають такі сімейні набори. Ми зможемо охопити допомогою 300 людей – мешканців Куп'янська та його околиць. Зокрема це багатодітні сім’ї, діти-сироти, сім’ї з дітьми з інвалідністю, ВПО та сім’ї з дітьми, які перебувають в особливо небезпечних районах міста і змушені шукати укриття у бомбосховищах та підвальних приміщеннях під час бойових дій та повітряної тривоги, – розповідає Катерина Мельникова, координаторка проєкту. – Ми вже провели роботу з населенням та місцевими активістами та визначилися зі списками отримувачів гуманітарної допомоги. На жаль, допомогти всім постраждалим за один раз неможливо, і в майбутньому планується продовження ініціативи для надання допомоги й іншим сім'ям, які зазнали негативних наслідків війни. Спільними зусиллями ми зможемо надати підтримку тим, хто цього потребує найбільше, і покращити умови для місцевого населення, що зазнало тяжких випробувань».

Спільно з Фондом Східна Європа ми погодили склад набору гуманітарної допомоги, який розрахований на сім’ю. Це два каремати, два спальні мішки, дві ковдри, дві подушки, харчова каністра та ліхтар-павербанк. БО «БФ "Джерело Відродження"» разом з партнерами докладає всіх зусиль, щоб допомогти місцевому населенню, яке стало жертвою воєнних дій.

Проєкт «Укриття Куп'янщини» реалізується БО «БФ «Джерело Відродження» в межах Програми «Разом ми - Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для Украї‌ни. Думки, викладені у цьому матеріалі, необов’язково відображають позицію Фонду Східна Європа та Гуманітарного фонду для України.Komentarai


bottom of page