top of page
Пошук

Благодійний фонд «Джерело Відродження» CFSR отримав Подяки від Чкаловської селищної громади за допомогу мирному населенню


Сьогодні, начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко відзначив Подяками громади представників Благодійного фонду «Джерело Відродження» CFSR.

- Щиро вдячні за своєчасну та потрібну допомогу мирному населенню. Адже завдяки вашій небайдужості, чуйності та доброзичливості частина потреб вразливих верств населення вдалося вирішити, - сказав Сергій Іванович. - Вдячні, що не залишили в скрутну хвилину нашу громаду та не стоїте осторонь потреб людей.

Основна увага благодійників привернута до деокупованих територій та вимушених переселенців. І це дуже важливо, адже багато зруйнованих домівок і люди залишилися без даху над головою. Багато людей змушені покинути свої помешкання і знаходити притулок в інших місцинах, втому числі й в нашій громаді. Тому допомога БФ «Джерело Відродження» спрямована на різні види допомоги, зокрема на предмети непродовольчої групи.

- Ми працюємо заради того, аби якомога більше людей, які постраждали від воєнної агресії країни-терористки відчули, що не тільки наша країна, а й весь світ не залишає на самоті з бідою, - зазначав Сергій Жук. – Тому увага приділяється деокупованим громадам. Працюємо далі. Разом до Перемоги!

Сергій Котенко вручив подяки представникам благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) – директору Сергію Жуку, його заступниці Катерині Мельниковій, співзасновниці та уповноваженій представниці з питань партнерства у США, а також менеджерам та координаторам.

Відзнаки також отримали команда Міжнародної організації з міграції, представництво в Україні (МОМ), старша асистентка проєкту МОМ Надія Яшина.
Comments


bottom of page