top of page
Пошук

Благодійний фонд «Джерело Відродження» надає гуманітарну допомогу мешканцям Харківщини за підтримки партнерів

За підтримки Гуманітарної Нової пошти, зі Львова до Харкова було безкоштовно з адресною доставкою до складу CFSR доставлено допомогу від наших надійних партнерів — Жіночого руху "ЗА Майбутнє".


Ми дуже вдячні нашим міжнародним та вітчизняним друзям і партнерам за можливість надання мешканцям Харківщини чергової гуманітарної допомоги. Жіночий рух "ЗА Майбутнє" надав потужний генератор від Friends of Be an Angel, вогнегасники, одяг та інші речі побуту для дорослих і дітей від Spendenbrücke та Post Angeles. Крім того, від Hearts for Ukraine ми отримали продукти харчування швидкого приготування, каву та корма для домашніх улюбленців Nestle Purina від компанії Nestlé Ukraine, а також інші продукти від Торчин, Смачні історії та Світоч.

Враховуючи постійну небезпеку та потреби цивільного населення, що страждає від військової агресії Росії, команда Благодійного фонду «Джерело Відродження» у співпраці з Координаційним гуманітарним центром продовжує докладати зусиль для підтримки мешканців деокупованих територій. Це відбувається в рамках співпраці з Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації та Куп'янською районною державною адміністрацією.


Допомога, що надійшла від партнерів, була доставлена до смт Шевченкове. Разом з очільником Шевченківської селищної військової адміністрації Куп'янського району Сергієм Старіковим, її було передано на потреби мешканців громади, родини яких потребують підтримки у ці складні часи.


Також, за дорученням керівника Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Тетяни Печури, до місцевого волонтерського соціального центру Анатолію Чумачунку, що потужно працює з надання допомоги місцевим та внутрішньо переміщеним особам, передали обладнання для людей з обмеженими можливостями від наших друзів з БФ Надії Вовк "Берегиня".


Дякуємо за плідну співпрацю з перших днів великої війни керівництву Харківської обласної військової адміністрації — Олегу Синєгубову, Віті Ковальській та Іванову Євгену за всебічне сприяння гуманітарній місії, що здійснює наша команда БФ "Джерело Відродження" у співпраці з Координаційним штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.


Comments


bottom of page