top of page

Постійно діючі актуальні програми надання ІТ-обладнання (Смартфона, планшета, ноутбука, настільного комп'ютера, графічного планшета, програмного забезпечення тощо) нужденним, вразливим групам населення.

350x217-5ee17dc905153.jpg

Програми допомоги для організації життя в умовах віддаленого спілкування та подолання бідності вразливих груп населення, передбачають комплексний підхід, такий як : 

ІТ-обладнання (Смартфона, планшета, ноутбука, настільного комп'ютера, графічного планшета, програмного забезпечення тощо) 
У наслідок повномоштабної війни в Україні (безробіття, голод, хвороби, неможливість оплати житла, погані житлові умови та інше) прискорила процеси які тривали роками, ставши стимулом цифрової трансформації.
Майбутнє яке повинно було поступово наступити через 5-10 років вже настав сьогодні, збільшивши фінансові проблеми даної категорії осіб, з якими, без нашої з вами допомоги, їм буде важко впоратися.

У зоні, нашої особливої уваги знаходяться особи які потрапили в складні життєві умови і обставини, зокрема стали жертвами торгівлі людьми, трудового і сексуального рабства, домашнього і гендерного насильства, а так само постраждалі в результаті війни в Україні, внутрішньо переміщені особи (ВПО), люди з обмеженими можливостями а також біженці та учасники бойових дій та їх сім'ї

 

e150a9cb-3ed380a9b8a3447b1f844a4d10caf87

Дані програми допомагають людям потрапили в складні життєві
умови краще реінтегруватися в суспільство і запобігають
повторне потрапляння в складні ситуації.

Бенефіціари цих програм насамперед отримують, від нас з вами, можливість самостійно вивчити всі напрямки цифровізації (доступ до електронного документообігу, рітейлового бізнесу який ще глибше занурюється в онлайн, роботизацію рутинних завдань, розширення використання технологій відеозв'язку, трекерів завдань і рішень для спільної віддаленої роботи, освіти, постійний доступ до актуальної інформації для організації життєзабезпечення себе і своєї сім'ї).

Основним напрямком допомоги, найчастіше є-дати можливість, даної категорії громадян, самостійно забезпечувати свою життєдіяльність, наприклад отримати доступ до навчання і працевлаштування за сучасними напрямами та спеціальностями, які дозволяють працювати дистанційно (такими можуть бути веб-або графічний дизайн, Цифровий маркетинг, програмування, Копірайтинг та багато іншого інше ).

Багато сімей, і зокрема багатодітні, з числа нужденних, в яких є школярі або студенти, в умовах війни, змушені дистанційно отримувати навчання і постійно тримати соціальну дистанцію. У зв'язку з цим багато сімей зіткнулися з проблемою відсутності необхідного ІТ-обладнання для організації всебічного навчального процесу в новому форматі, цю гостру проблему озвучують в органах управління освітою, міжнародних організаціях і всі ми - ті хто безпосередньо займаємося проблемами даної категорії осіб. на жаль, не у всіх сімей є фінансова можливість придбати повноцінний набір технічних засобів, щоб включитися в дистанційний навчальний процес та спілкування у побуті.

Реабілітація постраждалих є основним напрямком в довгостроковому вирішенні їх проблем. Інформаційний вакуум (відсутність можливості отримання інформації, постійного віддаленого спілкування,та отримання кваліфікованої допомоги онлайн) завжди порушує правильну систему медичних, педагогічних і психологічних заходів спрямованих на відновлення соціально-трудового статусу цих осіб.
 

За даними благодійних, громадських та міжнародних
Організацій, за підтримкою в наданні ІТ-обладнання та іншої
технічної допомоги, для вирішення вище перерахованих проблем,
звертаються приблизно в такому співвідношенні :

 

Смартфон-46%, Планшет – 29%, Ноутбук-16% ,

Стаціонарний комп'ютер і програмне забезпечення - 4%, телевізор Smart TV – 3 %, Інше-2%,

 

Наше завдання-залучення потерпілих в самостійне вирішення завдань своєї долі, в результаті вони стають суб'єктом власної активності, набуваючи якості дозволяють людині побудувати нове  щасливе майбутнє, не дивлячись на те що відбулися з ними неприємності і лихо раніше.

blinkid-750x422.jpg
543822_7_0_1500_843_600x0_80_0_0_1c18ebc
WhatsApp Image 2021-03-23 at 06.55.20.jp

Допомога у вигляді фінансової підтримки або необхідного ІТ-
обладнання, техніки для даних програм, дасть можливість людям
самостійно забезпечити себе і свої сім'ї найнеобхіднішим -
їжею, житлом, одягом, доступом до медицини, освіти та інше.
Люди опинилися в складних життєвих умовах, яким ми
допомагаємо, завжди щиро вдячні ВАМ за людську увагу та
будь-яку фінансову допомогу у вирішенні їх проблем, так як враховуючи
досвід, професіоналізм і постійну тісну комунікацію з нужденними, наша команда Фонду, завжди максимально дбайливо і ефективно розраховує надані вами кошти для допомоги гостро нужденним.

Так, адже у ваших руках найцінніше – людське життя і гідність.

c.jpg
obucheniye_logo_600_edited.jpg
bottom of page