top of page

Шановні пані / панове, Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (БО «БФ «Джерело Відродження») запрошує Вас сформувати цінову пропозицію з надання транспортирних послуг доставки гуманітарних вантажів в межах Харківської області та послуг з навантажування/розвантажування непродовольчих товарів на нашому складі та на локаціях проведення дистрибуцій в межах Договору № UA10-2023-13002.1  від 1 грудня 2023 з Міжнародною Організацією з Міграції, Представництво в Україні, (ЄДРПОУ 587437139):

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Потенційний постачальник (надавач послуг) може запропонувати свої пропозиції, що відповідають бажаному опису. 

 

Учасники можуть подавати комерційну пропозицію на одну або на всі позиції запиту. Разом з тим, Претенденту рекомендується запропонувати ціну для щонайбільшої кількості послуг.

 

Послуги мають надаватись протягом 7 місяців з 01.01.2024 року по 31.07.2024 року в межах реалізації проєкту «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні», «Покриття нагальних гуманітарних потреб постраждалого від конфлікту в Україні населення» та «МОМ - Україна Каховська дамба - 2023» згідно  Договору № UA10-2023-13002.1  від 1 грудня 2023 між Міжнародною Організацією з Міграції, Представництво в Україні, (ЄДРПОУ 587437139) та  БО «БФ "Джерело Відродження» (ЄДРПОУ 43849227).

 

Цей Запит на подання пропозицій є відкритим для всіх юридично зареєстрованих компаній, які можуть надати вказані послуги.

 

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

Загальні вимоги до тендерної пропозиції:

  • витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються (зокрема – і в разі скасування тендеру чи визнання його таким, що не відбувся);

  • до вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник мав під час підготування пропозиції;

  • учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

 

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція;

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування, – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку).

 

 

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту info@cfsrua.com не пізніше 31 грудня 2023 року включно.

апр.png
bottom of page