Сприяти зусиллям Уряду України щодо ефективного реагування на COVID-19.

4a23452-4da70d4-bf09515-info-c_edited.jp

Проекти допомоги для нужденної категорії громадян передбачають психологічну підтримку, надання засобів гігієни, продуктів харчування, грошову допомогу та інші необхідні засоби до існування особам тимчасово переміщені із зони конфлікту в Донецькій і Луганській областях України, та іншим постраждалим від різного роду насильницьких дій (торгівля людьми, трудове рабство та інше). Проблеми даної категорії осіб посилюються наслідками подолання пандемії COVID -19(безробіття, голод, хвороби, неможливість оплати житла, погані житлові умови та інше)
Під час дії карантинних обмежень більшість втратили роботу через
пандемії COVID-19, це особливо вразливі постраждалі від різного роду насильства і торгівлі людьми громадяни. У цих умовах, за статистикою міжнародних організацій, ті хто звертається за фінансовою допомогою, має намір витратити її на:

Їжу-36 %, ліки – 22 %, засоби гігієни-19% , оренда проживання 19% ,Комунальні послуги 2 %,Інше-2%.

Багато хто відзначає, що завдяки цій допомозі вони зможуть уникнути боргів і вижити протягом пандемії COVID-19. Для багатьох втратили роботу, хто ледь міг забезпечувати сім'ю і не має, за що купити їжу, ця допомога буде дуже своєчасною. Фінансова та інша своєчасна підтримка допоможе запобігти конфліктам в сім'ях, в тому числі Домашнє насильство, залишитися психологічно стійкими. Психологічні консультації багатьом допоможуть опрацювати або попередити такі проблеми психічного здоров'я, як стрес, депресія і занепокоєння, викликані пандемією COVID - 19 і неможливістю забезпечення сім'ї. Когось фінансова допомога дасть можливість зібрати і перерозподілити свої ресурси і заощадження, а потім направити більше часу і сил на розробку бізнес-планів, пошук нової роботи, а також розвитку нових навичок (навчання), необхідних для самозайнятості.

Люди яким ми зобов'язані допомогти, в основному гостро потребують їжі, житло, одягу, медичного догляду, психологічної підтримки, юридичних консультаціях, місцевих перевезеннях, мовних та інших курсах та інших речах, які можуть допомогти в їх реабілітації.
 

Основні моделі надання допомоги нужденним людям :

53265696_401.jpg

- Отримання прямої фінансової підтримки жертвам з державних джерел може,наприклад, дати їм доступ до щомісячних допомог в рамках соціальної допомоги існує багато переваг у наданні жертвам прямої фінансової допомоги, однак жертви торгівлі людьми, як правило, не мають права на отримання таких коштів з державних джерел.

У зв'язку з цим наша пряма фінансова допомога, нужденному дасть доступ до певної грошовій сумі, надавши позитивний вплив на стабілізацію психологічного стану і загальне відновлення даної особи. Отримуючи обмежену за розмірами фінансову допомогу, особа, яка стала жертвою торгівлі людьми, може знову взяти під контроль прийняття рішень щодо
поточним проблемам і навчитися управляти своїми фінансовими ресурсами.

- Матеріальна підтримка жертв насильства, торгівлі людьми, коли люди отримують матеріальну підтримку у вигляді продовольства, одягу, постільної білизни, ковдри та подушка. Поліпшення соціальних житлових умов першої необхідності (ліжко, кухонна плита, холодильник, пральна машина).

 

- Матеріальна підтримка жертв насильства, торгівлі людьми і конкретно тих що постраждали у трудовому рабстві, повинна бути спрямована на затвердження їх економічної незалежності
через навчання і розвиток самозайнятості, матеріальна підтримка у вигляді допомоги в придбання інструменту для роботи за фахом(будівельний електроінструмент, набір перукаря, обладнання легкої промисловості та інше) що дасть можливість прямого отримання винагороди за свою особисту працю.

20170627124129_edited.jpg
754852503419842.jpg

- Матеріальна підтримка жертв насильства, торгівлі людьми шляхом розвитку
мікропідприємства та комерційної діяльність.
Для осіб, які мають особливі підприємницькі здібності, комерційна діяльність та гранти на створення мікропідприємств стануть ефективним способом підвищення незалежності, самодостатності та їх впевненості у власних силах. Що б бути ефективними, часто комерційні проекти повинні поєднуватися з іншими елементами реінтеграції (такими, як психологічна допомога та професійно-технічна підготовка). Рішення про такі заходи приймається в кожному конкретному випадку, з урахуванням досвіду, освіти, навичок і характеру тієї чи іншої особи і його бажання вести власну справу в масштабах мікропідприємства.

Сьогодні весь світ зіткнувся з пандемією коронавірусу і всі ми разом в
недержавній соціально-благодійній сфері показуємо всьому світу
особистий приклад милосердя, високої цивільної відповідальності, особистого обов'язку і  мужності.
Люди опинилися в складних життєвих умовах, яким ми допомагаємо,
завжди щиро вдячні ВАМ за людську увагу та будь-яку фінансову
допомога у вирішенні їх проблем, так як враховуючи досвід, професіоналізм і
постійну тісну комунікацію з нужденними, наша команда Фонду, завжди
максимально дбайливо і ефективно розраховує надані вами кошти
для допомоги гостронужденним.
Так, адже у ваших руках найцінніше –
людське життя і гідність.

.jpg