top of page

ПРОГРАМА ФОНДУ ПО ЗМІЦНЕННЮ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ (САМОЗАЙНЯТОСТІ).

Програми допомоги для організації самозайнятості нужденним вразливим групам населення, передбачають комплексний підхід, такий як: допомога в придбанні професійного інструменту, обладнання і техніки для роботи своїми руками, в разі потреби психологічну підтримку та курси з навчання робітничих спеціальностей.

Сьогодні, особливої нашої уваги та допомоги потребують особи тимчасово переміщені із зони бойових дій, люди з обмеженими можливостями та інші постраждалі від різного роду насильницьких дій (торгівля людьми, трудове рабство та інше). Також проблеми даної категорії осіб посилюються наслідками повномаштабної війни в Україні (безробіття, голод, хвороби, неможливість оплати житла, погані житлові умови та інше)

depositphotos_28764967-stock-photo-profe
9386061255_edited.jpg

Конкретно ряд цих програм, добре показали себе по зміцненню економічного потенціалу та сталої реінтеграції осіб постраждалих від торгівлі людьми - зокрема жертви трудового рабства.
Дані програми допомагають постраждалим від сучасних форм рабства краще реінтегруватися в суспільство і запобігають повторне потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
Бенефіціари програм насамперед отримують можливість самостійно заробити на найнеобхідніше для утримання себе і своєї сім'ї (можливість отримання винагороди за свою працю безпосередньо від замовників), а так само отримують підготовку і досвід з управління бізнесом і розробляють власні життєві та бізнес-плани.

Фінансові кошти для реалізації бізнес-планів по мікро і малим грантам, які надаються на конкурентній основі, дадуть можливість колишнім постраждалим від торгівлі людьми, шанси стати більш самодостатніми і економічно незалежними.

 

За статистикою міжнародних організацій, тисячі людей постраждали від торгівлі людьми, отримавши допомогу по зміцненню економічного потенціалу, забезпечили себе і створили сотні нових робочих місць, в основному в сферах :
Будівництво та послуги – 41 %,

Сфера обслуговування - 27 % ,

Сфера торгівлі-19%,

Сфера краси , культури та туризму 8%,

Інше – 5%.

Otdelochnye-raboty.jpg
12-1080x675.jpg

Допомога у вигляді фінансової підтримки або необхідного робочого
інструменту, техніки та обладнання для даних програм, дасть
можливість людям надалі самостійно забезпечити себе і
свої сім'ї найнеобхіднішим-їжею , житлом, одягом, доступом до
медицині та інше.
Люди опинилися в складних життєвих умовах, яким ми
допомагаємо, завжди щиро вдячні ВАМ за людську увагу та
будь-яку фінансову допомогу у вирішенні їх проблем, так як враховуючи
досвід, професіоналізм і постійну тісну комунікацію з
нужденними, наша команда Фонду, завжди максимально дбайливо і
ефективно розраховує надані вами кошти для допомоги
гостронужденним.
Так, адже у ваших руках найцінніше –
людське життя і гідність.

.jpg
images.jpg
bottom of page