top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Користувач, відвідуючи сайт cfsrua.com, залишаючи коментар, заповнюючи графи форми підписки, заповнюючи форму контактів на сайті //cfsrua.com приймає справжню Політику конфіденційності та згоду на обробку персональних даних.

"Благодійний фонд" ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ " а так само сайт / / cfsrua.com поважає ваше право на особистий простір і дотримується конфіденційність при заповненні і зберіганні ваших персональних даних.

Під персональними даними мається на увазі Ваше ім'я, адреса, дата народження, найменування електронної пошти і тп. Якщо ви розмістили Ваші контактні дані на нашому сайті, то ви автоматично погодилися на беззастережну згоду з обробкою персональної інформації.

Ми запитуємо Ваші персональні дані виключно для інформування, організації зворотного зв'язку, надання доступу до інформаційних матеріалів сайту, проведення інформаційних, рекламних, новинних розсилок.

"Благодійний фонд " ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ", а так само сайт / / cfsrua.com, щодо Вашої Персональної інформації як про благодійника, благополучителя, волонтера, про Учасника та засновника «Благодійний фонд «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ», зберігає її конфіденційність.

Ми не передаємо персональні дані третім особам.

Ми вживаємо необхідних і достатніх організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації користувача від неправомірних дій з нею третіх осіб.

Відмова від обробки персональних даних:
У разі Вашої відмови від обробки та зберігання Ваших персональних даних, ми зобов'язуємося видалити ваші персональні дані в термін не пізніше 7 робочих днів. Відмову можна відправити в електронному вигляді

bottom of page