top of page

Постійно діючя актуальна програма підвищення доступності для людей з обмеженими можливостями - МИ ВСІ РІВНІ!

Без названия.jpg

Рівень розвитку цивілізації не в останню чергу визначається ставленням його членів до людей з обмеженими можливостями. В даний час переважна більшість країн активно ведуть роботи в області облаштування без бар'єрних умов.

Україна не є винятком.

Мета даної програми-це формування доступного середовища. Іншими словами, маломобільні групи населення повинні мати доступ до всіх значущих об'єктів на рівні з особами, які не мають обмежень. Зняття бар'єрів при доступі до об'єктів соціальної інфраструктури людьми з обмеженими можливостями здоров'я, літніми та іншими маломобільними групами населення України

abc-editor_img-3472.jpg

Основним напрямком пропозицій стало формування доступності пріоритетних об'єктів: закладів охорони здоров'я, адміністративних споруд та приміщень, приміщення соціального обслуговування, культури і спорту тощо. Для інвалідів-візочників-обладнання ліфтами, пандусами, підйомниками, обладнаного транспорту (соціальне таксі), обладнані всередині приміщень санітарні вузли згідно з відповідними нормами тощо. для інвалідів по слуху-розміщення світлових покажчиків і табло. Для інвалідів по зору-обладнання напрямними поручнями і табличками на мові Брайля.Також пріоритетними напрямками програми підвищення ефективності їх зайнятості, соціальна адаптація, реабілітація та обладнання

3f2c0f4e83c1855344c36a035bc69e9d_edited.
163_image006.jpg

До розробки комплексних модельних рішень планується залучити всі зацікавлені сторони, а саме: особи з обмеженими можливостями здоров'я, експертів, представників профільних організацій, органів виконавчої влади, об'єднані територіальні громади (ОТГ), підприємців, благодійників та українських виробників асистивних технологій та пристроїв. Був проведений аналіз існуючих на сьогоднішній день новітніх технологій і пристроїв, що дозволить включити до переліку рекомендованого обладнання для забезпечення доступного середовища кращої продукції.

images (1).jpg
DSCN0017.jpg

Багато в чому проблеми забезпечення доступного середовища для інвалідів, літніх громадян та інших маломобільних груп громадян пов'язані з відсутністю типових рішень по обладнанню об'єктів соціальної інфраструктури, недоліком інформації у співробітників підприємств та організацій  і обмеженістю ресурсів.

Існуючі на сьогоднішній день нормативи не є достатніми для забезпечення та не містять достатнього переліку сучасного обладнання, яке може бути використане при забезпеченні доступного середовища. Очевидно, що держава, незважаючи на діючі держпрограми, не зможе в найближчі роки вирішити цю проблему через обмеженість ресурсів, а так само через війну в Україні. Тут потрібна консолідація зусиль всіх зацікавлених сторін, включаючи бізнес та НКО.

Ми всі повинні пам'ятати - МИ ВСІ РІВНІ!

У цих людей завжди більше життевіх сил і волі, щодня вони долають труднощі, виявляючи стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можуть позаздрити більшість здорових людей. Перемогами та успіхами в науці, спорті громадському та повсякденному житті, вони доводять, що завдяки внутрішній силі і цілеспрямованості можна досягти великих висот, та разом з тим, ці люди потребують нашої підтримки та любові!

images (3).jpg

Допомога у вигляді фінансової підтримки або необхідного обладнання, техніки для даних програм, дасть можливість людям вчасно лікуватися, працювати і просто жити для себе і своєї родини. Люди опинилися в складних життєвих умовах, яким ми допомагаємо, завжди щиро вдячні ВАМ за людську увагу та будь-яку фінансову допомогу у вирішенні їх проблем, так як враховуючи досвід, професіоналізм і постійну тісну комунікацію з нужденними, наша команда Фонду, завжди максимально дбайливо і ефективно розраховує надані вами кошти для допомоги гостро нужденним.

 

Так, адже у ваших руках найцінніше – людське життя і гідність.

bottom of page