top of page

ПРО НАС

Інформація діяльності 

Основним напрямом діяльності Фонду - протидія торгівлі людьми, трудової експлуатації та іншим порушенням прав людини тощо.

 

На цей час та з перших днів повномасштабної війни в Україні основним напрямом діяльності Фонду, є Благодійна (Гуманітарна) допомога населенню яке потерпає від війни в зоні бойових дій та на деокупованих територіях Харківщини. Також наша увага прикута до вимушених переселенців, які втратили житло чи покинули небезпечні території та тим, хто повертається до країни в надії повернути своє життя.

Також продовжуємо заходи у напрямку протидії торгівлі людьми, трудової експлуатації та інших проявів насильства, зокрема до неповнолітніх та жінок, які є грубим порушенням права людини – злочином!

Ми постійно працюємо на благо Українського народу за ради МИРУ, цей біль не тільки для України та для всього цивілізованого світу. 

Для забезпечення Гуманітарної місії, CFSR підписані офіційні Угоди, Меморандуми та Договори про співпрацю з:

 • Департаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації,

 • Харківським обласним центром соціальних служб,

 • Харківським обласним центром зайнятості,

 • Департаментом охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації,

 • Службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації,

 • Львівською обласною радою,

 • Департаментом економічної політики Львівської обласної адміністрації,

 • Почесним Консульством Республіки Албанії у Харкові,

 • Міжнародними та Вітчизняними не державними організаціями,

 

Ми є членами  різних дорадчих органів і Громадських рад при органах Державної влади.

 

 • CFSR є членом Координаційного центру допомоги цивільному населенню при Харківській обласній державній (військовій) адміністрації. 

 • CFSR є членом Харківської обласної Координаційної ради з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми.

 • CFSR є членом Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у Харківській області

 • CFSR є членом регіональної комісії з питань розподілу у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, при Харківській обласній військовій (державній) адміністрації

 

Завдяки спільній діяльності з нашими Партнерами та роботі нашої великої команди, на ім'я Фонду та Партнерів ми отримуємо відзнаки, нагороди, подяки тощо.

 

 • CFSR був нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної військовій (державній) адміністрації, за плідну співпрацю з Благодійної (Гуманітарної) допомоги населенню Харківщини.

 • Фонд, Заступницю директора та Директора БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) – було нагороджено Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України / CinC AF of Ukraine "За сприяння війську" згідно з наказом Валерія Залужного, за поданням Командування Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за надану всебічну волонтерську допомогу військовослужбовцям бойових військових частин Збройних Сил України.

 

Також багатьма іншими відзнаками, завдяки спільній з Партнерами роботі.

 

Триває активна співпраця з партнерами - вітчизняними й міжнародними організаціями:

-  Libereco – Partnership for Human Rights та Німецькою інвестиційною компанією Gigahertz Ventures, які пожертвували нам автобуси, що проводять евакуацію населення з регіонів України. Зазвичай це екстрені заходи з небезпечних місць, де терміново необхідно вивести людей, де ідуть бойові дії, а саме: Це понад дві тисячі людей з Донецької, Харківської, Луганської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської області, де більш це біженці з Харкова, Слов'янська, Краматорська, Херсону, Миколаєва, Запоріжжя, Нової Каховки, Маріуполя тощо.

Перш за все, автобуси доставляють до місць евакуації гуманітарні вантажі. На зворотному напрямку вивозять на Захід України дітей з батьками та їх домашніх тварин, людей похилого віку, інвалідів та супроводжувальних їх осіб з багажем самих необхідних речей.

Під час евакуації експедитором проводиться інформаційна робота з людьми, про таки ризики, як торгівля людьми та трудова експлуатація, яке є грубим порушенням прав людини та їх наслідки. В автобусах розміщенні інформаційні банери та кожному дається інформаційна листівка від нашого партнера IOM-International Organization for Migration з інформацією, як себе убезпечити від потрапляння у ризикові ситуації та номера гарячої лінії в Україні та країнах Євросоюзу.

Також проводяться окремі заходи, на автобусах Фонду, з перевезення груп дітей та дорослих з особливими потребами до таборів відпочинку та реабілітації на Львівщині тощо. 

 

- Міжнародна організація з міграції МОМ / Агентство ООН з міграції (IOM - Ukraine), в рамках дистрибуцій у Харківському регіоні, розповсюджуємо гуманітарні вантажі населенню, а саме, непродовольчі товари у вигляді: гігієнічних наборів, предметів побуту, будівельні матеріали для відновлення пошкодженого житла та об’єктів критичної інфраструктури, згідно з програмою та  підписаної Угоди про співпрацю, а саме Вимушеним переселенцям (біженцям), людям з пошкодженим майном в наслідок бойових дій тощо.

З Квітня 2022 року по  квітень 2023 рік, передавали значні вантажі, Роганьскій, Старосалтівській, Купянскій, Ізюмській, Вовчанській та іншим Територійльним Громадам, що були деокуповані чи знаходяться у зоні бойових дій, Харківській обласній єпархії Православні Церкві України та іншим, для потреб населення у містечках та селищах Харківщини.

 

-  Americares Foundation, з гідно договору про Партнерство та отриманого Гранту, передаємо медикаменти до лікарень та медичних установ, а саме Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації для обласної

лікарні, в Інститут медичної радіології та онкології імені Григор'єва НАМН України. Медичним закладам в Об'єднаних Територіальних Громадах, що були деокуповані чи знаходяться у зоні бойових дій.

 

- Постійна робота, згідно З Меморандумом про співпрацю з Foundation For United Nations SDG (FFUN SDG), з метою приєднання до програми під назвою “Порядок денний сталого розвитку до 2030 року, затвердженої організацією ОБ'ЄДНАНИХ Націй у 2015 році та закінчується у 2030 році” з допомоги знедоленим дітям і молодим дорослим, які піддаються ризику експлуатації в результаті нелегального працевлаштування, а саме протидії торгівлі людьми та порушення прав людини.

 

- Співпраця та Партнерство з компанією з Естонії – US Invest (Forus Eesti, Forus Taxi Estonia, Rotermanni Kvartal тощо) пана Urmas Sõõrumaa, який пожертвував CFSR, три повнопривідних авто (Mercedes-Benz Vito), для доставлення гуманітарних вантажів в населені пункти в зоні бойових дій та на деокуповані території. Також забезпечив команду CFSR спеціальним теплим одягом та іншими речами, для виконання Гуманітарної місії.

 

- Наші представники у Сполучених Штатах Америки - Sophia Zhuk Співзасновниця CFSR, координаторка проєктів по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми та Thad Cummings Спеціальний уповноважений представник CFSR, постійно працюють з залучення матеріальних та фінансових ресурсів для потреб населення України, що потерпають від війни. Залучають до співпраці нових партнерів з некомерційних та комерційних організацій у США.

На цей час співпраця триває з неурядовими організаціями - USA STANDS WITH UKRAINE та Волонтерською організацією «Українські дівчата допомагають разом»/Girls Help Together.

 

-  Перші дні війни співпраця з Médecins Sans Frontières / MSF (Лікарі без меж) надали нам значну кількість важливих медикаментів, що були передані до лікарень регіону, а саме обласного підпорядкування та дитячого харчування тощо, що було розповсюджено адресною доставкою сім’ям та на станціях метрополітену міста Харкова, де переховувалась значна частина мешканців міста, використовуючи їх як бомбосховище.

 

-    Наша програма CFSR - "Animal Rescue" – Kharkiv. Що постійно проводить допомогу по захисту тварин, що були покинуті своїми господарями та безпритульним. Завдяки партнерам та небайдужім, що надають Благодійну  допомогу у вигляді кормів, ліків тощо.

Допомога притулкам, які взяли на себе відповідальність по захисту тварин під час війни, але не мають повної можливості без допомоги за ними доглядати та безпритульним тваринам, якім потрібна допомога з евакуації, ветеринарна тощо. Зазвичай  це території області де йшли та йдуть активні бої дії, та ті, що були деокуповані.

 

-  Співпраця з іншими міжнародними та місцевими партнерами.

 

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» (CFSR) постійно надає значну гуманітарну допомогу не військового призначення та автотранспорту нашим Захисникам та Захисницям й населенню, які гостро потребують допомоги продовольчими та не продовольчими товарами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фонд є учасником

Є членом :

bottom of page