top of page
Фонд Східна Європа

Оголошення про тендер № 4 з вибору постачальника транспортних та вантажних послуг

Благодійна організація «Благодійний фонд «Джерело Відродження» (надалі – БО «БФ «Джерело Відродження») оголошує тендер з вибору постачальника послуг з транспортування та вивантаження гуманітарних вантажів в межах Харківської області, а саме м. Харків, Чугуївський та Куп’янський райони. 

Запит цінових пропозицій ініційовано в межах впровадження проєкту «Допомога поруч», який реалізується БО «БФ «Джерело Відродження» в межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

 

Період надання пропозицій на постачання товарів:

10.06.2024 – 21.06.2024 р.

 

Технічні, кількісні характеристики та опис послуг на які оголошено тендер,  наведені у таблиці нижче.

ФСЄ

Потенційний постачальник (надавач послуг) може запропонувати свої пропозиції, що відповідають бажаному опису. 

 

Учасники можуть подавати комерційну пропозицію на одну або на всі позиції запиту. Разом з тим, додаткову перевагу будуть мати постачальники, які запропонують комерційну пропозицію на повний перелік послуг.

 

Послуги мають надаватись у період з 24.06.2024 року по 31.01.2025 року для впровадження проєкту «Допомога поруч», який реалізується в межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

 

Цей Запит на подання пропозицій є відкритим для всіх юридично зареєстрованих компаній, які можуть надати вказані послуги.

 

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

Загальні вимоги до тендерної пропозиції:

  • витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються (зокрема – і в разі скасування тендеру чи визнання його таким, що не відбувся);

  • до вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник мав під час підготовки пропозиції;

  • учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

 

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція;

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування, – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку).

  • - Інші документи: якщо власний автотранспорт, то документи що підтверджують це.

Якщо в оренді, то копію договору оренди, який повинен включати визначений термін.

 

Оплата товарів здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі.

 

Пропозиції (пакет документів) прохання надсилати на електронну пошту: info@cfsrua.com, до 18 години 21 червня 2024 року, включно. У темі листа просимо вказати «Назва вашої організації Цінова пропозиція надавача послуг транспортування та вивантаження Тендер №4».

 

Додаткові запитання стосовно участі у тендері просимо надсилати на електронну адресу  kateryna.melnykova@cfsrua.com , +38(097) 654 49 64, Координатор проєкту - Катерина Мельникова

bottom of page