top of page

Будь-які форми сексуального домагання, сексуальної експлуатації та наруги є неприйнятними та заборонені в Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) у стосунках із тими, кому надається допомога, чи колегами. Сексуальні домагання, експлуатація та наруга порушують права людини та підривають базові цінності Організації Об’єднаних Націй (ООН). Запобігання такій поведінці та підтримка постраждалих є нашим спільним пріоритетом! Ми також прагнемо забезпечувати швидку, доречну й ефективну відповідь на всі повідомлення про сексуальні домагання та сексуальну експлуатацію і наругу.

Сексуальна експлуатація та наруга

Сексуальна експлуатація та наруга

Сексуальні домагання трапляються серед персоналу на робочому місці й визначаються як «будь-які небажані статеві прояви, прохання про сексуальні послуги, висловлювання, фізичні дії або жести сексуального характеру або будь-яка інша поведінка сексуального характеру, що може образити чи принизити іншу особу».

Сексуальними домаганнями можна вважати дії, які заважають роботі, висуваються як умови для працевлаштування або створюють загрозливу, непривітну чи образливу атмосферу. Це може бути одноразова дія або серія повторюваних випадків.

 

Сексуальна експлуатація та наруга

Сексуальна експлуатація та наруга охоплює всі форми неприйнятної поведінки сексуального характеру з боку персоналу CFSR щодо тих, кому надається допомога, та інших представників місцевих громад. Заборонена поведінка включає, але не обмежується такими діями:

  • Статеві стосунки з дитиною (особою до 18 років). Помилкове уявлення, що дитині більше 18 років, не є виправданням. Навіть у країнах, де вік згоди на вступ до сексуальних відносин нижче 18 років, персоналу й іншими працівникам CFSR забороняється мати статеві стосунки з особами молодше 18 років.

  • Обмін грошей, працевлаштування, товарів чи послуг на секс або інші сексуальні дії. Заборонено надання грошей, їжі, робочих місць, товарів, допомоги або послуг в обмін на секс або інші сексуальні дії.

  • Статеві стосунки з повіями, навіть якщо це офіційно дозволено в країні.

  • Схиляння дитини або дорослого до сексу з іншими особами.

Сексуальна експлуатація та наруга

 

Співробітники CFSR захищені від репресій за повідомлення про сексуальну експлуатацію та наругу або сексуальні домагання. Репресії забороняються й у випадку скоєння вважаються неправомірними та підлягають покаранню.

Співробітники, які вважають себе жертвою репресій, можуть звернутися за консультацією або офіційно поскаржитись в Комітет з питань етики та ділової поведінкиза електронною адресою PSEA@cfsrua.com

Якщо ви стали жертвою будь-яких небажаних сексуальних домагань, прохань про сексуальні послуги, висловлювань, фізичних дій або жестів сексуального характеру або будь-якої іншої поведінки сексуального характеру, зверніться в Комітет з питань етики та ділової поведінки CFSR

 

Комітет з питань етики та ділової поведінки CFSR

PSEA@cfsrua.com

+380639728844

 

Гаряча лінія УВКБ ООН

0 800 307 711

Єдина для України між установча електронна пошта seareferral@un.org  

Онлайн-форма для заяв на сайті CFSR

Сексуальна експлуатація та наруга
Сексуальна експлуатація та наруга

Політика ЗСЕН

Механізм боротьби з СЕН

Кодекс етики та ділової поведінки

Зображення розроблено Робочою Групою із запобігання СЕН (Україна), за керування УКГС ООН та Фонду ООН у галузі народонаселення

bottom of page