top of page

"Важлива інформація про переклад тексту»

ЦЯ ПОСЛУГА МОЖЕ МІСТИТИ ПЕРЕКЛАДИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КОМПАНІЄЮ GOOGLE. GOOGLE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ПЕРЕКЛАДІВ, ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ ТА БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ЦІЛЕЙ І НЕПОРУШЕННЯ ЧИЇХ ПРАВ.

 

Сайт компанії //www.cfsrua.com/ "Благодійний фонд" ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ " був переведений для вашої зручності за допомогою інструменту Google Перекладач. Були зроблені розумні зусилля для надання точного перекладу, однак, жоден з інструментів автоматичного перекладу не є ідеальним і не може замінити перекладачів-людей. Переклад надається в якості послуги користувачам веб-сайту //www.cfsrua.com/ компанії «Благодійний фонд» ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ " без гарантії якості. Ми не даємо жодних гарантій, явних або неявних, щодо точності, надійності або правильності будь-якого перекладу, виконаного з української мови на будь-які інші мови. Деякий вміст (наприклад, зображення, відео, flash і т.п.) може бути не повністю переведено на увазі обмежень програми перекладу.

Офіційним текстом є українська версія даного веб-сайту. Будь-які розбіжності або розрізнення, наявні в перекладі, не є обов'язковими і не мають юридичної сили для цілей дотримання або забезпечення договірних зобов'язань. Якщо виникають будь-які питання, пов'язані з точністю інформації, що міститься на перекладеному веб-сайті, зверніться до української версії веб-сайту, яка є офіційною версією. Дякуюємо за розуміння

bottom of page