top of page

Оголошення про тендер з вибору постачальника засобів індивідуального захисту
( Бронежилет, шолом)

Шановні пані / панове, Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (БО «БФ «Джерело Відродження») запрошує Вас сформувати цінову пропозицію на закупівлю засобів індивідуального захисту. Засоби індивідуального захисту будуть вирисовуватись співробітниками БО «БФ «Джерело Відродження» підчас проведення дистрибуцій в межах Договору № UA10-2023-13002.1  від 1 грудня 2023 з Міжнародною Організацією з Міграції, Представництво в Україні, (ЄДРПОУ 587437139)

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Потенційний постачальни може запропонувати свої пропозиції, що відповідають бажаному опису. 

 

Учасники можуть подавати комерційну пропозицію на одну або на всі позиції запиту. Разом з тим, Претенденту рекомендується запропонувати ціну для щонайбільшої кількості товарів.

 

Виробництво та доставка мають бути виконані впродовж 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання Договору.

 

Цей Запит на подання пропозицій є відкритим для всіх юридично зареєстрованих компаній, які можуть надати потрібну продукцію та мають можливість доставити в країну, або через уповноваженого представника.

 

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

Загальні вимоги до тендерної пропозиції:

  • витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються (зокрема – і в разі скасування тендеру чи визнання його таким, що не відбувся);

  • до вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник мав під час підготування пропозиції;

  • учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

 

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція;

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування, – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку).

 

 

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту info@cfsrua.com не пізніше 19 грудня 2023 року включно.

 

Телефон для запитань: +380976544964,   

Катерина Мельникова

рамка.png
bottom of page